Пожертва-Донат

Так мило співали та не довели співаного

Поділитися:
FacebookTwitter

В дев’яностих роках Українська Церква московського патріархату так мило щебетала про Росію, її високу християнську мораль, культуру мало не вищу за мораль Святого Письма, малювали небесну святість москви; а Європу представляли як впалий світ, просто називали содомщиною, готовою до пекла. На сьогоднішній день всі їхні характеристики і злочинні заклики виправдані. Це брати, які прийшли нас і Вас отці-пророки повбивати, а кого можна, то поневолити, обікрасти, загноїти в тюрмах, чи на уранових рудниках, чи, може, зробити піддослідним кроликом і випробовувати на нас дію отрути. А про «нє імєющую аналогов» мораль росіян український народ переконався протягом сімдесяти чи більше років неволі. Дорогі отці, сини московії, Ви наче пророки передбачили всі гаразди від Росії. Ви московські пророки нашої доби.

В 1939 році українець-господар був заможний, мав свій млин. Коли почув що йдуть москалі на Україну, то вітав сусідів і приятелів: Воскресіння день, просвітімся, люди…

– Що це означає, – дядьку Іване?

Совіти йдуть до нас, – відповідав дядько Іван. І, радіючи, продовжував: Коли будуть москалі, то буде хліб на столі, – додавав дядько Іван, пророкуючи.

Совіти прийшли і найперше його арештували і засудили на п’ять років ув’язнення лиш за те, що він був господар. Майно конфіскували і розікрали.

Хіба не знають Буковинські єпископи і священики, що митрополит Євген (Гакман), коли будував Резиденцію митрополії, то як господарник передбачив, що покрівля Резиденції швидше за будівлю втрачає свою придатність, тому зробив дублікат даху, щоб черепицю поміняти, коли покладена на покрівлю стане не придатною. Прийшли совіти і вкрали черепицю-дублікат. Зараз необхідно міняти черепицю, а її наші «брати» совіти вкрали. Боляче, що буковинські єпископи й священики не хочуть визнавати те, що совіти хотіли резиденцію висадити в повітря і щоб не потерпіти покалічення від вибуху, кинули кабель на віддаль. Хвала Богу, що ішов мимо чоловік з сокирою і побачив кабель, зрозумів що діється. Тоді кабель перерубав сокирою і зник. Совіти підривали, але операція не вдалася. Господь захистив подарунок Євгена Гакмана буковинській Церкві. Якимсь чудом Резиденція вціліла і по сьогодні є перлиною архітектури Буковини світового рівня. Як можуть буковинці не знати і не дорожити таких святих речей своєї Церкви? Чому ігнорують свою спадщину, не роблять нічого доброго, щоб залишити своїм дітям щось поважне, а готують своїм дітям рабство? Чому соромом вкривають будівничих резиденції, а самі продаються ворогові? Зрадники.

Дорогі отці, сьогодні зґвалтовані діти українців: дівчата і хлопчики, матері, бабусі. Небачене в історії планети жахіття. Всюди, де приходили московити, відбувалося це жахіття. Так швидко забули ми Хвильового, Стуса, Свистюка, єпископа Арсенія Мацієвича та багато інших, не бачимо сьогодні закатованих росіянами українців. Завтра, дорогі отці, раби вашої імперії, будуть Ваші онуки і правнуки отак зганьблені.

Святе Письмо застерігає, що від слів своїх осудитеся, від слів своїх виправдаєтеся. А що до Вашої Церкви, то така організація не є Церква, така організація не має права називатися Церкво, це якась терористична організація. Церква Христова такі звірства ні благословляє ні сама робити не може. Це терористи в рясах і ви з ними за одно.

Хіба не знаєте про мораль неба? Господь Ісус Христос благоволив заснувати на землі Церкву – школу моралі, щоб виховувати на землі громадян неба. Святий князь Володимир хрестився і зробив християнство державною релігією. Наш святий князь Володимир і об’єднував завдяки християнству український народ, а не зраджував і продавав. Церква в Україні сім століть виховувала громадян неба. Росія полонила Україну і українську Церкву в 1686 році і змусила Церкву не виховувати громадян неба, а стояти на сторожі імперії. Єпископи і священики імперської церкви по сьогодні вірно служать московській терористичній імперії, щиро стоять на її сторожі.

Дорогі читачі, ці українські московські єпископи і священики наскільки впали, що дозволили собі таких озвірілих дикарів, терористів назвати братами.

митрополит Данило

Поділитися:
FacebookTwitter