Пожертва-Донат

#BuchaMassacre Звернення Його Блаженства Епіфанія

Поділитися:
FacebookTwitter
митр. Епіфаній
Блаженніший митр. Епіфаній

Предстоятель Помісної Православної Церкви України митрополит Епіфаній звернувся до міжнародної спільноти, до Православних Церков та всіх, хто вважає Кирила Гундяєва своїм пастирем, із закликом адекватно й рішуче відреагувати на злочини «русского міра» проти «законів людських і Божих». Російські війська чинять диявольську чорну справу, — сказав Блаженніший владика.

Масові вбивства мирного населення – це ознака геноциду. Росіяни прийшли не звільнити українців.

… від імені мільйонів наших вірних, від імені нашого стражденного народу, від імені зґвалтованих, закатованих, розстріляних російськими загарбниками, кров яких волає до Неба, ми знову і знову підносимо голос, звертаючись до міжнародного співтовариства: зробіть негайно, невідкладно все, щоби зупинити і покарати тирана та державу, яка стала в його руках знаряддям геноциду українського народу.

Ви маєте силу, ви маєте зброю, ви маєте моральний обов’язок зробити це, допомогти українському народу захиститися – і захистити вас! Захистити саму людяність!

На завершення хочу ще раз звернутися до тих, хто ще досі, на жаль, не зрозумів правди чи не хоче зрозуміти її: ідеологія «русского міра» є тим самим, чим є ідеологія нацизму. Вона виправдовує насильство, вбивство, війну і геноцид, а тому має бути відкинута і засуджена так само, як засуджений нацизм, його ідеологи та його злочини.

Співтворцями та провідниками цієї злочинної ідеології є очільник Московської патріархії Кирил Гундяєв та його поплічники. Він разом з підлеглими не лише всіляко розпалював це вогнище, але і відкрито, від імені Бога та Церкви, брехливими устами благословив катів та вбивць на їхню чорну справу.

Засудити ці злочини, засудити порушення законів людських і Божих – не просто право, але моральний обов’язок всякої людини, а особливо – православних християн. Адже йдеться не про обговорення тонкощів канонічного права, богословські суперечники чи історичні дискусії. Йдеться про добро і зло як такі і про власний вибір для кожного: ти з Богом чи з дияволом?

Кирил Гундяєв свій вибір на користь справ антихриста вже зробив.

Закликаю тих, хто ще досі має його за свого пастиря – відкрийте очі, подивіться на отруйні плоди його вчення, віддаліться від беззаконного, не будьте далі його співучасниками! …»

митрополит Епіфаній

Поділитися:
FacebookTwitter