Пожертва-Донат

Благословення Неба під час війни

Поділитися:
FacebookTwitter

кожний, хто просить, одержує,

хто шукає, знаходить,

хто стукає, тому відчиняють Лк. 11:10

Розповім вам історію однієї родини, на якій Господь Бог явив свою ласку і дарує нам, українцям, надію, бо облагодіяв не лише цю родину, а й український народ настановляє до глузду і віри.
Отже, ви всі пам’ятаєте, як ми ділилися з вами вдячністю італійським друзям за їхню волонтерську підтримку в нашій боротьбі проти ворога. Про усіх італійських друзів зараз не розповідатимемо, хоч кожен з них має свою вражаючу історію. Ми порадіємо сьогодні за родину пана Мавріціо і передаємо йому наші благословення.
Пан Мавріціо у свої майже 80 років активно бере участь разом з його сином та невісткою у волонтерській допомозі українцям. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Мавріціо з друзями регулярно організовують збір гуманітарної допомоги і привозять її в Україну.
Коли ми лиш познайомилися, пан Мавріціо якось запитав чи може його син з невісткою усиновити в Україні дитину, бо вони мають труднощі і досі не мають дітей, але дуже люблять діток. Щоразу при пакуванні допомоги для українських діток вони з великим почуттям любові зітхають подумки до Бога й про свою перешкоду народити власних. Не дорікаючи Богу, ці люди шукали можливості усиновити дитя, яке б могли виховувати та вділяти йому свою любов.
Так от, вчора о 12:25 Мавріціо поділив нам радісну новину. Його син став батьком, а пан Мавріціо у своєму поважному віці ще сподобився стати дідом і потішитися внуком. Нехай буде їм здоровий внук.


Я впевнений, що Господь Бог обдарував їх Своєю ласкою, дивлячись на їхню любов до ближнього – українців, який потрапив до рук розбійників. Небо подарувало цій родині радість батьківства. Наша обіцянка пану Мавріціо ще повернутися до теми “як допомогти їм всиновити дитя після перемоги у війні” сам Бог випереджає і благословив батькові власноруч перерізати пуповину. Дивні діла Твої, Господи, і велика милість Твоя до нас.
Ось так, Бог показує нам з вами, що жодне наше добре діло не лишається безплідним. Він все бачить, все чує і знає, а віруючим подає Своє благословення.
Творімо добро, бо віра без діл – мертва, а віруючих благодійників Господь за їхнє жертовне служіння людям рясно благословляє, навіть у час війни. Це вже безсумнівно, що й нащадки користають з Божого благословення батьків і дідів. Кладімо міцний фундамент для нашого майбутнього і підростаючого покоління.
Вельмишановний пане Мавріціо, прийміть наші найщиріші вітання, нехай буде Вам внук на радість, Господу Богу милим, а до людей і їх біди чуйним як його дідусь та батьки.
Дякуємо Тобі, Боже, що бережеш таких людей і нас настановляєш до спасіння.

Поділитися:
FacebookTwitter
Читайте також