Пожертва-Донат

Молитва українців у вогні війни

Поділитися:
FacebookTwitter

Благословенний Ти, Господи Боже отців наших, хвальне і прославлене ім’я Твоє повіки. Бо праведний Ти в усьому, що вчинив з нами, і всі діла Твої істинні й путі Твої праві, і всі суди Твої істинні.

Ти звершив істинні суди в усьому, що навів на нас, на святу Церкву та Державу Українську, тому що за істиною, за судом навів Ти все це на нас за гріхи наші. Згрішили ми, і вчинили беззаконно, відступивши від Тебе, в усьому згрішили. Заповідей Твоїх не слухали, не дотримувалися їх, не жили, як Ти повелів нам, щоб славити ім’я Твоє і щоб благо нам було.

Все, що Ти навів на нас, все, що Ти вчинив з нами, вчинив за істинним судом Твоїм. І віддав нас до рук ворогів беззаконних, найненависніших відступників, і цареві неправосудному, найлютішому на всій землі.

І нині ми не можемо відкрити вуст наших; ми стали соромом і ганьбою перед Тобою і святими Твоїми. Але не віддай нас назавжди заради імені святого Твого, і не зруйнуй завіту Твого. Не відніми від нас милості Твоєї молитвами Пресвятої Богородиці і всіх святих Твоїх, заради звеличення Слави Сина Твого – святого Твого, яким Ти говорив, що примножиш сíм’я святих твоїх, як зірки небесні і як пісок на березі моря.

Ми принижені, Господи, більше за всі народи, і принижені нині на всій землі за гріхи наші. Але зі скрушеним серцем і смиренним духом нехай будемо прийняті. Як при всепаленні ягнят і тельців і як при тисячах повнотілих агнців, так нехай буде жертва наша, віра і молитва наша перед Тобою нині благоугодною Тобі; бо немає сорому тим, хто уповає на Тебе.

І нині ми йдемо за Тобою всім серцем, боїмося Тебе і шукаємо лиця Твого. Не посором нас, але сотвори з нами за поблажливістю Твоєю, за безліччю милості Твоєї і визволи нас силою чудес Твоїх, силою Крові і Жертви Єдинородного Сина Твого Господа нашого Ісуса Христа і дай нам ласку звеличувати славу імені Твого, Господи, і нехай посоромляться всі, що роблять рабам Твоїм зло, і нехай посоромляться з усією могутністю, і сила їх нехай скрушиться, і нехай пізнають, що Ти Господь Бог єдиний славний по всій вселенній. Амінь.

Поділитися:
FacebookTwitter
Читайте також