Пожертва-Донат

Подяка учасникам дискусії “викушене слово”

Поділитися:
FacebookTwitter

Дорогі  нападники викушеного слова, всім Вам кажу дякую. Такий підняли галас наче справді щось сталося. Більше тридцяти років я мораль Христову для неморальних  насаджую і не чують, про Україну волаю, а вони за Москвою ридають.

Спаситель дві тисячі років тому до Вас, «благодійників», сказав: Ми Вам грали, а Ви не танцювали, ми Вам тужливе співали, та ви не плакали. Мт. 11, 17. Якось ще втрималися, що не повели «злочинця» розпинати.

Коли я зі Святого Письма, з застереження Божого нагадував чому буває війна, чому загинули содомляни, ніхто не підхопив, не оголосили суспільству моє слово про те, що є реальна небезпека гніву Божого за наші вчинки. Навіть обурювалися: нам соромно, що він таке пише… Забери той допис з сторінки… Тоді такий інформативний галас приніс би результати, якщо не всьому суспільству, то індивідуально беззаперечно кожному. Це слово Боже, а Бог в боргу не залишиться.

Ісус Христос казав, що багато добрих діл для своїх ровесників зробив і запитував: за котре з них хочете Мене побити камінням? Ів.10,32. Я так не маю права сказати, я лиш можу сказати, що  служив своєму народові п’ятдесят років не на ганьбу його, і на кінець заслужив щиру подяку. Виправдана мудрість дітьми своїми. Мт.11, 19.

Дорогі нападники, Ви, мабуть, розгубилися й не розумієте, що будуєте для своїх нащадків, яку кому батьківщину. Здається, що Ви своєю активністю дали зрозуміти своїм нащадкам, що Ви їхні вороги. Дорогі ненависники, війна повинна б нас міняти, робити один до одного близькими, бо у нас є спільний ворог. Та, на жаль, – ні. Ненависники вбили Ісуса Христа, що це їм дало? Небо своє робило і робить.

А я знову в своїй темі. Ісус Христос таких вже дві тисячі років запитує. Лицеміри! Розпізнавати лице неба ви вмієте, а знамення часу не можете. Рід лукавий і перелюбний знамення шукає. Мт. 16,4.

Дорогі нападники, я не знав би, що Вам сказати, та Христос про таких сказав – розбещені. Дорогі читачі, Ісус Христос каже вичерпно, що коли б людина так низько не впала, вона нездатна була б лайливими судженнями принижувати іншу людину. Тому Спаситель сказав вичерпно – розбещені, ще за тисячі років тому, але я боюся чи це слово не на всю вічність, тобто якщо не приборкаєте, не виправите себе, то будете з тавром «розбещені» всю вічність.

А до правдолюбів і моїх захисників я хотів би окремо сказати наступне. Дорогі правдолюби, не Данило щось вартий; є на небесах Свята Правда, яка є природою Божою, вона вже вас прийняла в свої обійми; не зрадьте себе, нехай ті обійми  любові святої правди будуть на всю вічність. Блаженні голодні і спраглі правди, бо вони наситяться. Вашим нащадкам за Вас соромно не буде. Бог на небі і на землі будує те, що розуміє, а ми Богу не заважаймо. Пс. 104,7. 103,11. Ірод, вбивця дітей, кинувся Божі наміри знівечити, та здобув ганьбу своїм прадідам і нащадкам. Його живцем з’їли черви, тобто вже на землі для нього почалося пекло. Мт.2,16. 

Дорогі правдолюби, хвалімо Бога, що дав нам дух мудрості правдолюба, це дар Божий, з ласки Божої нам даний. Як би зло не торжествувало свою перемогу, воно мусить замовкнути. Зло і до Ісуса Христа волало зійди з хреста, та саме тоді осоромилося на всю вічність. Отже, дорогі правдолюби, стійте і держіть дух правди, будьте мужні, Христос у Боргу не залишиться. 2 Сол.2,15.

Поділитися:
FacebookTwitter
Читайте також