Пожертва-Донат

Про чергову брехню Московського патріахату в Україні

Поділитися:
FacebookTwitter

Дорогі читачі нашого сайту, шановний православний мужній український народе, співвітчизники, поважні благодійники нашої держави і Церкви, вибачте, але ми змушені Вам заявити наступне. Православна Церква Московського Патріархату в Україні уже 32 роки годує наших українців, своїх вірян, неправдою. Перевернула канони апостольські, канони семи Вселенських соборів і своїх вірян цією неправдою обманює; перевернула Святе Письмо, а цим забрала розум у наших українців – своїх вірян.

Не вистачає сили дивуватися отій спритності – їхній здатності перевертати і каноні і Святе Письмо, а ще гірше, що ні священики, ні єпископи, ні віряни не чують правди ні Євангельської, ні від Вселенського патріарха, ні Помісних Церков, ні від нашої Помісної Церкви України, ані Божої правди.

Навіть війна не в силі повернути їм розум, сором, відповідальність за кровопролиття. Що ще може бути жорстокішого, аби повернути людині нормальний, Богом дарований розум? Остання їхня брехня перейшла на особистості. Вибрехали, що очільник нашої Церкви Блаженніший митрополит Епіфаній перелякався війни і втік за кордон. А вони всі такі сміливі, бо за них молиться їхній очільник Кирило, який захлинеться кров’ю українських воїнів, мирних людей і невинних дітей.

Здається, що української невинної крові стане і на очільника і на правителів московської церкви в Україні. Ісус Христос сказав: якби вони були сліпі, то не мали би гріха, а тепер не матимуть виправдання за свій гріх.

Здається, що на них більше половини вини лежить за війну в Україні. 32 роки (з них 8 вже триває війна) переконували вони українців, що Українська Церква неканонічна, неблагодатна, а виявилося, що і канонічна, і благодатна, і перебуває в сім’ї Православних Церков.

Чому українські московити не бачать цієї неправди? За ким ідуть? Ота неправда стане предметом осуду їх у загробному світі.

Чергова мильна бульбашка їхньої церкви. Єпископи Московського Патріархату в Україні, наче, видали документ не поминати Кирила. Для мирян, для необізнаного духовенства – це, наче, справді якась подія. А це, як ми вже сказали, є мильна бульбашка. У ранній Церкві було так: єпископ поминав свого предстоятеля митрополита, митрополит поминав патріарха, а патріарх поминав Вселенського і усіх патріархів. Священики поминали лише свого правлячого єпископа. Отже, навіть коли на всіх парафіях в усіх їхніх єпархіях по Україні перестануть поминати Кирила, вони залишаються слугами свого велікага гаспадіна Кирила, якого зобов’язаний поминати митрополит Онуфрій. Якщо й митрополит Онуфрій свого гаспадіна патріарха Кирила не поминає, виникає канонічна дилема для їх Церкви, яка у цьому випадку вирішується лише рішенням помісного собору української Церкви. Отакою неправдою годують уже всі 32 роки. Оце так спритно обманули українців. Все одно вони підпорядковані Онуфрієві і Кирилові. А ще гірше, вони пішли на розрив з Вселенським патріархом і з іншими патріархами Православної Церкви. Тепер залишаються тільки самі з собою – тільки Кирило і Московська Церква. Нема єдності з Вселенською Церквою. В цьому й полягає ввесь обман. Якщо виконати канони, то їм треба приєднатися до ПЦУ, а через нашу Церкву і до Вселенського Православ’я. Все інше – брехня, недомовки, перебрехи, маніпуляції. Так злий дух казав до Адама і Єви, що будете як боги, але вкинув їх у пекло. Ось така й їхня брехня.

Ось і їх неправда про очільника Православної Церкви України митрополита Епіфанія викрилася. Їхні бойовики намагалися вбити Блаженнішого владику Епіфанія, але Господь не допустив. Владика Епіфаній попри таку загрозу молиться у Києві за український народ, тільки не привселюдно.

митрополит Данило

Поділитися:
FacebookTwitter