Пожертва-Донат
Про нас
Православний духовний центр апостола Івана Богослова
img
Заснований 2016 року

Православний духовний центр апостола Івана Богослова створений в ім’я Триєдиного Бога з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Данила (Ковальчука) Православної Церкви України.

Православний духовний центр апостола Івана Богослова є катехитичною, науково-дослідницькою, просвітницькою платформою для об’єднання діяльності духовенства, науковців, дослідників, меценатів, політиків, щоб духовно виховати людину, сприяти її освіченості у віровченні та духовній спадщині Святої Православної Церкви, сформувати зріле свідоме мислення високоморальної людини у Христі і сформувати відповідальну за ближніх та увесь створений Богом світ свідомість і гідність, поширення богословської освіченості серед українців в дусі, закладеному Святим Духом через Православну Церкву ще в Києво-Могилянській школі.

Метою нашої діяльності є сприяння створенню православного духовного оазису живлення та православного мислення, виховання атмосфери довіри, міжособистісного суспільства та взаємоповаги, усунення дистанціювання й великих прогалин любові, які відчужують людину та її світ від нашого духовного покликання, плекання православного богословського етосу.

Хронологія ДЦ
2016
Заснування

Православний духовний центр апостола Івана Богослова засновано м.протоієреєм Миколою Йоником у 2016. Заснування ЦІБ, його діяльність і статут благословив митрополит Чернівецький і Буковинський Данило (Ковальчук).

img
2018
10 серпня
Канал Youtube

10 серпня 2018 р. створено Православним духовним центром апостола Івана Богослова youtube-канал. Канал створено як один зі способів Православного духовного центру ап. Івана Богослова виконувати свою статутну діяльність, а саме: бути катехатичною (від гр. "κατηχέω" - навчаю/настановляю), науково-дослідницькою платформою для виховання духовної, християнської свідомості й повернення українців до нашої православної духовної спадщини.

img
2019
3 липня
Заснування благодійного фонду

ЦІБ заснув “Православний благодійний фонд апостола Івана Богослова”. Метою діяльності фонду є здійснення та сприяння захисту прав і свобод православних віруючих, закладення дітям та молоді духу моралі Православної Церкви, розвитку у них почуттів любові та відповідальності перед Богом, сім’єю, Батьківщиною і Божим творінням; сприяння отриманню фахової освіти та підвищенню її рівня, а також поширення Православного віровчення в Україні. Будівництво, розбудова та розвиток загальноосвітніх і виховних закладів при Православній Церкві в Україні.

img
1 вересеня
Заснування недільної школи

1 вересеня 2019, яке припало на неділю, стало першим днем навчання у недільній школі при церкві св. Апостола і Євангелиста Івана Богослова. Заснована недільна школа Православним духовним центром апостола Івана Богослова при храмі ЦІБ.

img
жовтень 2019
Створено сторінку для аудіоконтенту і радіомовлення

https://soundcloud.com/dc_iv_bogoslova

img
2021
3 січня 2021 року
Богословські онлайн-зустрічі

Щонедільні зустрічі проводяться о 16.00 год в Real-time meetings by Google. Посилання для участі надаються в Telegram-групі "Православний духовний центр апостола Івана Богослова".

img
7 червня
Створено сайт
Засновники Православного духовного центру апостола Івана Богослова
З благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Данила (Ковальчука), протоієрей Микола Йоник у 2016 році заснував Православний духовний центр апостола Івана Богослова. З метою об’єднати діяльність духовенства, науковців, дослідників, меценатів, політиків, щоб духовно виховувати людей та сприяти їх освіченості у віровченні й духовній спадщині Православної Церкви.
img
Засновник
митрополит Данило (Ковальчук)
img
Засновник
протоієрей Микола (Йоник)
img
Богослів’я
архімандрит Євген
img
Богослів’я
прот. Василь
img
Богослів’я
свящ. Василь
img
Богослів’я
ієром. Йосиф
img
Медіаконтент
Степан
img
Медіаконтент
Богдан
img
Медіаконтент
Порушник
img
Редактор
Василина
img
Редактор
Марина
img
Редактор
Наталя
img
Редактор
Мар’яна
img
Іконопис
Ірина
img
Переклад
Віталія
img
Переклад
Олександра