Пожертва-Донат

Про інформаційну атаку на митрополита ПЦУ

Поділитися:
FacebookTwitter

щоб ви були мудрі у доброму і прості у злому (Рим. 16:19)

Дорогі читачі інтернету, дорогі телеглядачі новин Українського телебачення, 9 серпня цього року у новинах багатьох українських проросійських каналів появилися новини про слово митрополита Чернівецького Данила.

Ми не могли збагнути, що таке діється. Ми міркували, а наші віряни зробили мудрі висновки з даного прецеденту, провокації. Єпархія поки що законопослушна і немстива, навпаки ледве встигає обороняти свої позиції, бо нападають, нападають…

Наші віряни доміркувалися і підказали нам, в чому саме полягає провокація телестудій? Вся кривда нашої Української Церкви у тому, що російська Церква шукала як зробити нашій Церкві боляче, як представити Церкву нашу на всю планету в негативі.

Справа в тому, що представників московської Церкви виселяють з Києво-Печерської Лаври, бо вони зрадники українського народу. На жаль, ці будівельники «русского міра», які завели Український народ у війну, привели до кровопролиття.

Ця церква, на місце засуджувати себе у злочинах державного масштабу, шукає помилок нашої Української Церкви. А коли реальних помилок не знаходили, тоді вирішили штучно створити помилки, викусили зручне для них словосполучення з проповіді, щоб бодай чимсь опорочити за правилом: бери бруд і кидай, ану може щось таки пристане.

Про таких Ісус Христос сказав: те, що виходить з людини, оскверняє людину. Бо зсередини, від серця людського, виходять лихі помисли, перелюбства, любодійства, вбивства, злодійство, здирство, лукавство, зради, ганебні вчинки, заздрісне око, богохульство, гордощі, безумство, – все це зло зсередини виходить і оскверняє людину (Мк.7:20-23).

Російська Церква в Україні стала бастіоном, розсадником «русского міра» в Україні. Слава Богу, що в Україні є здорові сили, які все таки будують Батьківщину Україну. Вони нам й підказали у чому причина такої атаки. Дивімося як ще багато є в Україні захисників «русского міра», зрадників Української ідеї, мабуть, і зрадників держави й українського народу.

Всі хто підтримав провокацію, дошукуючи помилок Української Церкви, це все вороги Української держави і Української Церкви, які цим прецедентом яскраво викрили себе, так що навіть прості віряни жінки це зрозуміли і дивуються, чому влада, яка зобов’язана це бачити, не бачить. Але є і такі українці, про яких кажуть наші віряни, що вони «корисні ідіоти», які не встояли емоціями, а викрили свій злий норов, підіграючи злим намірам ворога.

Якби влада будувала Українську державу, то поважала би Українську Церкву, а ті канали, ще раз повторимо, які шукали помилок Української Церкви, самі про себе засвідчили, що вони вороги Української держави. Вони самі відкрили владі очі. Це не наклеп.

Коли правдолюби до них зверталися і пропонували подати спростування, бо вважали, що ці журналісти випадково помилилися, то звідти чули брудні образи або зовсім не піднімали слухавку, щоб не спростовувати помилку, бо вони це робили свідомо з помсти.

Правники мають відкриті очі до кого треба приглянутися. Дорогі любителі інтернету і теле-новин, нам здається, що провокації 9 серпня, це тільки підступний початок злих намірів проросійської спільноти в Україні.

Слідкуймо за новинами, бо провокації ще будуть. Бажаємо з апостолом Павлом, щоб ви були мудрі у доброму і прості у злому (Рим. 16:19), бо хто знає, як добро робити, і не робить, тому гріх.

Поділитися:
FacebookTwitter
Читайте також