Пожертва-Донат

Звернення Управління Чернівецької єпархії Православної Церкви України

Поділитися:
FacebookTwitter

Депутатам Чернівецької міської Ради, голові Чернівецької міської Ради;

депутатам Чернівецької обласної Ради, голові Чернівецької обласної Ради;

Голові Чернівецької військової адміністрації

Оскільки останніми роками УПЦ МП відкрила себе не як Церква, а як організація зрадників, відкритих злочинців, які чекають повернення російської влади в Україну, Управління нашої єпархії хоче думати, що уже ні в кого не залишилося сумнівів у цьому, однак має певне занепокоєння, що депутатські корпуси і органи місцевого самоврядування не всі і не достатньо ґрунтовно ще зорієнтувалися в цьому питанні, яке напряму стало питанням національної безпеки нашої держави України. Вкотре звертаємося, щоб нагадати деякі моменти з діяльності цієї боговідступної організації.

Священики РПЦ в Україні (УПЦ МП) приходили до українських воїнів, щоб навести зброю російської армії на наших воїнів; від 1990-го року, тобто більше тридцяти років священики УПЦ МП, сини українських матерів борються проти Української держави і Церкви українського народу; прагнуть зробити своїх батьків, своїх дітей рабами російської імперії;

Святиню нашого народу — Києво-Печерську лавру, вони зробили штабом російської пропаганди; ненависницьким центром до української нації; приниженням Української Церкви, наругою над пам’яттю прославлених Богом прадідів; приниженням матері Церкви і Вселенського Патріарха Варфоломія, що не властиво Церкві, як установі спасіння.

Вони відкрили себе як вороги українського народу: прокльонами, залякуванням свідомих парафін і проукраїнських представників влади, заблокували перехід парафій до української Церкви, чим втягнули Україну в війну з Росією, бо патріарх і президент росії взялися захищати своїх, дванадцять тисяч парафій в Україні;

Вони погорджують воїнами і проклинають їх за те, що загинули за Батьківщину на війні; а самі своїми содомськими, блудними вчинками порочать лице всієї Церкви Христової, дають безбожним нагоду нехтувати Церквою, опоганили організацію Моралі Христової, своїми гидкими діями бруднять Церкву як установу Неба.

Церква дві тисячі років виховувала громадян Неба, а росія Церкву моралі Небесної зробила штабом шпигунів і борців за російську атеїстичну імперію… Христос розп’явся за спасіння всіх народів, а вони хочуть гідністю Ісуса Христа розширювати кордони своєї людожерної, безбожницької імперії та масштаби їх людиноненависництва.

За тридцять чотири роки, особливо в роки повномасштабної війни проти України, росія розкрила все, на що вона здатна, а наших зрадників нічого не торкається: ні мораль Євангелії, ні любов до свого народу, ні смерть і покалічення наших воїнів; ні зруйнування храмів, ні насильство озвірілих маньяків над жінками і дітьми. Громади сіл і міст стали заручниками таких зрадників-пропагандистів. Громади, що досі залишаються під впливом прокремлівських священників, на жаль, пожинають сьогодні гіркі плоди зради обманщиків.

Просимо обласну і міську Ради, міського голову і голову обласної військової адміністрації та силові органи прикласти всіх можливих зусиль, щоб звільнити наш народ від людожерного насилля цієї безбожної організації. Дорогі обранці народні та представники влади, силовики, саме Вам довірив Господь Бог волевиявленням українського народу приймати постанови і реалізовувати їх, щоб приборкати чи видалити таких пропагандистів з міст і сіл нашої Батьківщини.

Вважаємо, що Ви свідомі своєї відповідальності перед Господом Богом і українським народом. Нехай місцеві Ради не є законодавчим органом, а виконавчим, але це є голос народу і законодавчий орган мусить почути голос обманутого українського народу.

Нехай Господь благословить Вас звершити благородне і найнагальніше, святе діло для блага обманутого нашого народу. Господи, допоможи.

Поділитися:
FacebookTwitter
Читайте також